Wysokiej klasy pilarka taśmowa do drewna to urządzenie niezawodne w działaniu. Może być wykorzystywana w firmach zajmujących się profesjonalną obróbką drewna i materiałów drewnopodobnych. To sprzęt, który doskonale sprawdzi się jako urządzenie dedykowane domowym majsterkowiczom, samodzielnie przeprowadzającym remonty i prace wykończeniowe w swoich mieszkaniach czy domach. 

Atestowana i certyfikowana pilarka taśmowa do drewna to urządzenie, które posiada specjalnie zaprojektowaną konstrukcję. Jest ona odporna na bardzo duże przeciążenia, mogące powstać w wyniku pracy tego sprzętu. Proponowana przez nas pilarka taśmowa do drewna to sprzęt, którego wysoka jakość idzie w parze z bardzo przystępną ceną. To nowoczesne urządzenie, zaprojektowane w firmie zajmującej się na co dzień wytwarzaniem elektronarzędzi, dedykowanych profesjonalistom i amatorom. Pilarka taśmowa do drewna z naszej oferty ma bardzo mocną konstrukcję, która została wykonana z wysokogatunkowej stali, zabezpieczonej przed ryzykiem korodowania, spowodowanym działaniem wilgoci. Sprzęt ten może być przechowywany w dowolnie wybranym miejscu, również w przydomowych garażach, składzikach, magazynach, a także w pomieszczeniach firmowych, nawet tych nieogrzewanych, gdzie na co dzień panują bardzo niekorzystne warunki zewnętrzne. Rekomendowana przez nas pilarka taśmowa do drewna posiada bardzo dużą tarczę, co umożliwia obróbkę dowolnie wybranego materiału. Odpowiedni rozstaw zębów pozwala na precyzyjne przycinanie, zarówno twardego, jak i bardzo miękkiego drewna i komponentów drewnopodobnych, także tych pokrytych farbą lub lakierem. To sprzęt ze stabilnym podwoziem, wyposażonym w duże koła transportowe, co umożliwia jego przemieszczanie w dowolnie wybrane miejsce. 

Pilarka taśmowa do drewna i materiałów drewnopodobnych 

Zaprojektowana z zastosowaniem innowacyjnych technologii piła taśmowa do drewna jest sprzętem, które trafia do klienta wraz z akcesoriami, umożliwiającymi szybką zmianę tarczy, a także regulowanie poszczególnych parametrów technicznych tego urządzenia. To wyrób z blokadą transportową, co zapobiega jego samoczynnemu przemieszczaniu się. Funkcjonalny zmiennik faz pozwala dopasować napięcie znamionowe do natężenia prądu, jakie występuje w danej instalacji elektrycznej. Dzięki temu piła taśmowa do drewna to urządzenie, które może być wykorzystywane, zarówno w budynkach gospodarczych, nowopowstałych domach, jak i mieszkaniach. Elektroniczny hamulec silnika zapobiega jego przegrzewaniu się w trakcie skoków energii elektrycznej bądź też przerw w jej dostawie. Jest to zaawansowany element składowy konstrukcji, który zatrzymuje silnik, gdy może dojść do jego trwałego uszkodzenia bądź też poważnej awarii. Piła taśmowa do drewna trafia do klienta ze wszystkimi akcesoriami montażowymi. Sprzęt ten jest gotowy do uruchomienia od razu po połączeniu wszystkich elementów składowych. Dzięki temu nie trzeba marnować cennego czasu na dopasowywanie podzespołów. To wyrób zaprojektowany zgodnie z Nową Normą Bezpieczeństwa 2017. Spełnia on wszystkie restrykcyjne dyrektywy Unii Europejskiej dotyczące maszyn budowlanych, remontowych i wykończeniowych, jakie mogą być używane, zarówno przez amatorów, jak i profesjonalistów. 

Jakie zalety ma pilarka taśmowa stołowa?

W naszej ofercie znajduje się pilarka taśmowa stołowa. Jest to sprzęt, który może być elementem wyposażenia stolarni czy firm obsługujących klientów. To urządzenie, które jest bardzo łatwe do montażu i niekłopotliwe w demontażu. Proponowana przez nas pilarka taśmowa stołowa to bardzo precyzyjne w działaniu narzędzie, które może znajdować się także w przydomowym warsztacie lub garażu. Wyróżnia się ono stabilnością, co wpływa na jakość obróbki materiałów drewnianych i drewnopochodnych. Wyważone koło zamachowe zostało bardzo szczelnie pokryte gumową powłoką. Pozwala to uzyskać efekt zrównoważonej pracy taśmy, bez nieprzyjemnych skoków, mogących spowodować problemy z profesjonalną obróbką drewna. Bezobsługowy silnik indukcyjny, jak również zewnętrzny układ odsysania wiór i przystawka do cięcia po okręgu, to jedne z wielu elementów konstrukcji, jakie posiada rekomendowana przez nas pilarka taśmowa stołowa. Urządzenie to powstało z najwyższej jakości materiałów z zastosowaniem najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. To maszyna odporna na rdzewienie i uszkodzenia mechaniczne. Sprzęt ten jest wytrzymały na duże przeciążenia. W jego konstrukcji zamontowano trzy rolki, wykonane ze stali HSS, odpowiadające za sprawne działanie tego sprzętu. Z kolei ogranicznik wzdłużny z podwójnym zaciskiem, umożliwia dopasowanie parametrów technicznych sprzętu, jakim jest pilarka taśmowa stołowa, do rodzaju materiałów poddawanych obróbce z uwzględnieniem ich twardości, sęków występujących na powierzchni lub też lakierów i emalii. Precyzyjna obróbka materiałów drewnianych i drewnopodobnych, która odbywa się przy pomocy takiego urządzenia, jak pilarka taśmowa stołowa, umożliwia artystyczne wycinanie różnych kształtów, jak i tworzenie konstrukcji wykonanych z płyt wiórowych, pilśniowych, laminatów czy z litego drewna. 
Bezawaryjna pilarka taśmowa do drewna to urządzenie atestowane. Sprzęt ten posiada wiele dodatkowych funkcji, umożliwiających precyzyjną obróbkę materiałów drewnianych, drewnopodobnych, a także różnego typu tworzyw sztucznych.