Nowoczesna piła ukośnica przyda się do wykonywania różnego typu prac stolarskich. To sprzęt, który działa efektywnie. Jest on wyposażony w solidne podzespoły, odporne na uszkodzenia mechaniczne. 

Dostępna w asortymencie naszego sklepu internetowego piła ukośnica, posiada średnicę tarczy tnącej od 200 do 250 mm, co umożliwia cięcie elementów o grubości nawet do 60 mm. Rekomendowana przez nas pilarka ukosowa, przeznaczona jest do precyzyjnej obróbki drewna, jak również materiałów drewnopodobnych i niektórych rodzajów tworzyw sztucznych. Warto wspomnieć, że sprzęt ten jest przystosowany do pracy ciągłej, co umożliwia jego wykorzystanie również w zakładach stolarskich, w warsztatach rzemieślniczych i przedsiębiorstwach, w których wykonuje się wyżej wymienione działania. Proponowana piła ukośnica jest wyposażona w szereg innowacyjnych podzespołów, gwarantujących niezawodne działanie tego sprzętu przez bardzo długi czas. To urządzenie, które może być przechowywane w dowolnie wybranym miejscu, ponieważ nie ulega ono zjawisku korodowania, spowodowanemu działaniem wilgoci. Oferowana przez nas piła ukośnica jest bardzo łatwa w obsłudze. To sprzęt, który można dopasować do swoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Duży stół roboczy, który posiada każda polecana przez nas pilarka ukosowa, umożliwia manewrowanie materiałami poddawanymi obróbce. 

Piła ukośnica  do obróbki drewna i materiałów drewnopodobnych 

W ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się piła ukośnica z zasilaniem rzędu 230 V. To urządzenie o mocy 1400 W lub 1600 W, które nawet po wielu latach eksploatacji, w dalszym ciągu zachowuje sprawność swoich podzespołów na poziomie do +/- 85%. Wysoka prędkość obrotowa, wynosząca aż 500 obrotów na minutę, gwarantuje, że proponowane przez nas urządzenie ułatwi obróbkę drewna i materiałów drewnopodobnych, jak również tworzyw sztucznych. To sprzęt wyposażony w obracany stół roboczy, który dodatkowo podwyższa komfort korzystania z wybranego modelu piły ukosowej. Pragniemy wspomnieć, że polecana przez nas maszyna posiada funkcjonalny włącznik i wyłącznik. Jest on umieszczony w widocznym miejscu, z przodu obudowy. Dzięki temu można bardzo szybko uruchomić urządzenie, jak również odłączyć je od źródła zasilania, kiedy zajdzie taka potrzeba. Możliwość regulowania długości, szerokości i głębokości cięcia, pozwala na pełną kontrolę efektów prac. W rezultacie można uniknąć błędów popełnianych w trakcie obróbki materiałów drewnianych, drewnopodobnych i tworzyw sztucznych, spowodowanych zbyt głębokimi lub też nieprawidłowo wykonanymi cięciami. Rekomendowana przez nas piła ukośnica wyróżnia się wysoką jakością podzespołów. To sprzęt dostępny w bardzo atrakcyjnej cenie. 

Piła ukośna o wysokiej mocy

Polecana przez nas piła ukośna posiada wysokie parametry techniczne. Sprzęt ten jest zasilany sieciowo. Niewielkie wymiary i niska waga umożliwiają swobodne jego przenoszenie w dowolnie wybrane miejsce, co ułatwia wykonywanie prac w budynkach składających się z kilku kondygnacji. To produkt znanej i cenionej firmy, specjalizującej się w wytwarzaniu nowoczesnych maszyn budowlanych, urządzeń stolarskich, a także sprzętu przeznaczonego dla profesjonalistów. Rekomendowana piła ukośna posiada tarcze tnące o odpowiedniej średnicy, wyposażone w 48 zębów. To sprzęt z wbudowanym laserem, który wytycza linię cięcia. Jest to bardzo przydatne, szczególnie w przypadku osób zajmujących się precyzyjną obróbkę materiałów drewnianych i drewnopodobnych, wymagającą maksymalnej staranności. Laser, który posiada piła ukośna z naszego asortymentu przyda się osobom zajmującym się stolarstwem artystycznym. To sprzęt, który ma wszystkie wymagane atesty i certyfikaty, w tym międzynarodowy symbol CE. Oznacza to, że urządzenie jest aprobowane przez wszystkie kraje członkowskie Unii Europejskiej. 

Piła do drewna ukośna z możliwością regulowania kąta cięcia 

Niezawodna w działaniu piła do drewna ukośna z silnikiem o mocy 1500 W jest przeznaczona do cięcia desek lub profili drewnianych, wykonanych z różnego rodzaju drewna. Sprzęt ten przyda się szczególnie tym osobom, które zajmują się obróbką, zarówno twardych, jak i miękkich gatunków drewna, wymagającą zastosowania nowoczesnych maszyn. Proponowana przez nas piła do drewna ukośna umożliwia wykonywanie cięć pod kątem prostym, ostrym, jak również 45 i 90 stopni. To urządzenie wyposażone w lekką, wytrzymałą i łatwą do przenoszenia podstawę, wykonaną z wytrzymałego aluminium. Kąt ukosowania można ustawić maksymalnie do 47 stopni, zarówno po prawej, jak i lewej stronie, co wpływa na efekt wykonywanej pracy, jak i komfort obsługi wybranego modelu piły ukosowej. Sprzęt ten posiada tarczę tnącą z węglików spiekanych i przezroczystą osłonę, gwarantującą bezpieczeństwo jego użytkowania. Rekomendowana przez nas maszyna ma elementy wykonane z odlewu ciśnieniowego. Zainstalowany przy podstawie worek na pył zapewnia pracę w komfortowych warunkach i możliwość bardzo łatwego pozbycia się trocin i zalegających osadów, powstałych przy obróbce drewna i materiałów drewnopodobnych. 

Odpowiednio wybrana piła ukośnica może być przystosowana do codziennej pracy w zakładach stolarskich i warsztatach rzemieślniczych. To sprzęt, który nadaje się także dla domowych majsterkowiczów.